امام خامنه ای

آقا سلامت بمانید تا ظهور آقا امام زمان (عج)

/ 6 نظر / 26 بازدید
دل شده

سلام خوشحالم كه هنوز گاه گاه مي نويسي و خوشحال شدم كه ديدم ارادتت به رهبري رو راحت نشون دادي، خوشحال شدم كه به زهراي محجبه و محمدحسين.......افتخار مي كني و با اينها شادي و .... خيلي خوشحال شدم. انشاالله هميشه زندگيتون سرشار از محبتي باشه كه تو كلماتي كه تو نوشته هات بود موج مي زد.

پریا

سلام .. نمیدونی من چقدر خوشحالم که شما هنوز من رو فراموش نکردی و چقدر خوشحالم که دیدم پیام دادی...........[گل]

دل شده

سلام مگر ميشه دنياي به اين زيبايي رو فراموش كرد. من هميشه به يادتون هستم و دعاگوي شما و خانواده ام. گاه گاه هم سري به اينجا مي زنم و يادگار خوب ولادت حضرت معصومه رو فراموش نميكنم. موفق باشيد.

وحید

صفوان يک مرد سرمايه دار و شتردار بود و به مردم شتر کرايه مي داد. او نزد هارون منزلتي داشت و در سفرها به او شتر کرايه مي داد، ضمن اينکه از محبين امام موسي بن جعفر(ع) هم بود. روزي امام او را احضار کردند و فرمودند: من تو را آدم خوبي مي دانم، ولي يک کار تو بد است! عرض کرد: آقا؛ آن کار چيست؟ بفرماييد تا آن را ترک کنم. فرمود: شترهاي خود را به اين مرد (هارون) کرايه مي دهي، اين کار تو را نمي پسندم. عرض کرد: من اين شترها را در سفر معصيت به او نمي دهم، در سفر حج به او کرايه مي دهم و خود هم همراهشان نمي روم، کارگران من مي روند. فرمود: آيا پس کرايه اش مي ماند تا برگردد و بدهد يا خير؟ گفت: بله، مقداري را اول مي دهد و بقيه را بعد از مراجعت. فرمود: طبعا دوست داري که او زنده بماند تا برگردد و پول تو را بدهد. آيا اين طور نيست؟ گفت: بله، همين طور است. فرمود: «من احب بقاء هم فهو منهم» هر کس دوستدار زنده ماندن ظالمان باشد از آنها حساب مي شود. او سخت دگرگون و وحشت زده شد، رفت و تمام شتران خود را فروخت تا آخر عمري در جرگه ظالمان نباشد.

بی نام

سلام می گن سلام سلامتی میاره. ان شاءالله که همینطور باشه. سلام ما رو به رفیقمون برسونید.

بشرا

سلام.خوبی شما؟؟ میگم آیا اینستا هستی؟بلکه اونجا ببینمت !